0554 723 40 01

Sosyal Medyada Biz}

Sorular

Neden Özel Yüzme Dersi?
Grup dersleri, kurslar veya yanlış biriyle çalıştığınızda ortaya çıkan sonuç çok verimsiz ve kötü olabiliyor. Çok kalabalık olduğunda eğitmenler sizinle çok daha az ilgilenebildiği için mutlaka bir şeyi yanlış veya eksik öğreniyor olabilirsiniz. Yetişkinlerde öğrenilmiş herhangi bir şeyi değiştirmek zor olduğundan dolayı çok daha fazla uğraş ve çaba gerekiyor. Özel yüzme dersi aldığınız takdirde sadece sizinle birebir ilgilenebilecek bir eğitmen bulunuyor. Burada eğitmenin yeterliliği, tecrübesi de önemli. Ayrıca unutmayın burada birde rakibimiz var = su 🙂
Su korkusunu yenebilir miyim?
Elbette. Eğitmen eşliğinde sırasıyla nefes, suda kayma ve sırt üstü çalışmalarla zamanında travma yaşamış öğrenciler su korkusunu rahatça yenebilmektedir.
Yüzmeyi kaç derste öğrenebilirim?
Seviyenizin durumuna göre değişmekte olup 0'dan birisi ortalama 10-12 ders arasında yüzmeyi öğrenebilmektedir. Çocukların esnek ve öğrenme kabiliyeti hızlı olduğu için daha az sürede öğrenebilmektedirler.
Yüzme biliyorum ve hedefim var. Antrenman yapabilir miyim?
Hedeflerinize katılacağınız yarışmalara bağlı olarak derece düşürmek, kol sayısını azaltmak ve ekstra olarak kilo vermek isteyen öğrenciler için kara ve su antrenmanı olarak ders yapabiliyoruz.
Hamile, sedanter ve sakatlığı olan insanlar için ne gibi çalışmalar var?
Sadece yüzmek değil hamile, sedanter ve vücudunda herhangi bir fıtık ya da sakatlık bulunan öğrencilerimize uygun su içi direnç çalışmaları, özel su ekipmanları ile çalışmalar ve kısa süreli güçlendirici kara çalışmaları yapılmaktadır.
Dersi kendi yerimizde yapabiliyor muyuz?
Daha önce bir çok farklı lokasyonda özel derslere gitmiş biri olarak elbette kendi yerinizde veya izin aldığınız bir yerin havuzunda derslerimizi yapabiliriz
Özel Yüzme Dersleri ile ilgili başka sorularınız mı var?
Daha fazla sorularınız varsa lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

 

WhatsApp chat